ARAMA

Kargo ve Teslimat

Teslimat Süresi:

Siparişleriniz Türkiye şube stoklarımızda olması halinde 1-4 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Gün içerisinde saat 17:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, saat 17:00 sonrası verilen siparişler ise bir sonraki gün sevk edilir. Sevkiyat saatleri iş günleri 09.00 – 18.00 arasındadır.Cumartesi günleri 12:00'ye kadar sevkiyat olmakta, Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

Bu hususlar standart gönderiler için geçerlidir. Haftanın belirli günleri teslimat yapılan alanlar,teslimat yapılan saatler ve adres teslim dışı alanlar hakkında bilgi almak için Aras Kargo’nun İnternet sitesini (www.araskargo.com) ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş Takibi:

Gönderiniz gerçekleştiğinde size mail yolu ile kargo takip numarası gönderilecektir.

Teslimat ücreti:

Türkiye geneline tüm gönderiler Aras Kargo aracılığıyla yapılmaktadır. Ücret yapacağınız alışverişe göre belirlenmektedir. Yurt dışı gönderilerinde ise ödeme alıcıya aittir. Kargo ücreti gönderinin yapılacağı ülkeye göre hesaplanacaktır.

Teslimat ile ilgili dikkat edilmesi gereken konular:

Teslimat sırasında adreste bulunmuyorsam ne olacak?

Adreste bulunmadığınız takdirde kargonuz “teslim edilmedi” olarak işaretlenir ve şubeye döner. Kargonuz 2 iş günü şubede bekler. Kargo şirketi ile irtibata geçerek ürünlerinizi şubeden teslim alabilirsiniz. 2 iş günü içerisinde şubeden alınmayan kargolar ofis adresimize iade edilir.

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar (yırtık, ezilme, ıslanma, vb.) olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hasar tespiti durumunda, oluşan hasar ürüne zarar vermiş veya hasar nedeniyle faturadaki ürün ile içerik eşleşmiyor ise kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmaniz gerekmektedir.

Tutanak, oluşan hasarın siz kaynaklı olmadığını belirttiği icin değişim veya iade işleminizi kolaylaştıracaktır. Tutanak sonucunda yeni ürün en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik veya hasarlı ürün bildirimleri, tutanak olmadığı için incelemeye tabi tutulur. İnceleme sonuca göre kabul edilebilir veya reddedilebilir.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

info@parcakazani.com email adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp